KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024496
nr 1402 4496
Calle Drakenmark
(1931-2009), Sverige
Oljemålning, Kust, Signerad. Olja på duk, 16x30, yttermått inklusive ram: 18x32 cm
Calle Drakenmark, svensk skulptör född 1931, död 2009
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:11:15
7/6 20:06:15
Calle Drakenmark
Läs mer om Calle Drakenmark